.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2013-08-29

Na widok policjantów wyrzucali narkotyki z samochodów


We wtorek 27 sierpnia, wieczorem w Kokotowie po godz. 18:00 podczas patrolu policjanci zatrzymali 21-latka posiadającego amfetaminę. W pobliżu wiaduktu autostrady na drodze pożarowej stał zaparkowany opel. Wewnątrz było dwóch mężczyzn.Ten, który siedział za kierownicą na widok zbliżających się policjantów zaczął wysypywać biały proszek znajdujący się na opakowaniu płyty cd. Mężczyźni zostali wylegitymowani. W trakcie kontroli przy jednym z nich znaleziono opakowanie, na którym była amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. Minioną noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dzisiaj usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Należy przypomnieć, iż kto wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 (USTAWA z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii).


.......  Podobne zdarzenie również kilka dni temu miało miejsce w Niepołomicach.Tuż przed północą w Niepołomicach policja zatrzymała do kontroli kierującego fiatem. Z posiadanych informacji wynikało, że samochodem tym mogą poruszać się osoby zajmujące się handlem narkotykami. Podczas zatrzymywania przez policję, pasażerka wyrzuciła przez okno do przydrożnego rowu metalowe opakowanie. Po sprawdzeniu, znaleziono w nim zawinięty w folię susz roślinny – okazało się, że była to marihuana oraz osiem zawiniątek z folii z amfetaminą.

Śmiertelne potrącenie w Kunicach i fałszywy doradca bankowy

 

Kierujący fiatem /22 lata/ nie miał prawa jazdy ani też ważnej polisy OC na samochód. Jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem narkotyków. Sam przyznał, że kilka godzin wcześniej palił marihuanę. Zarówno on jak i pasażerka /29 lat/ zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut kierowania samochodem pod wpływem narkotyków. Dobrowolnie poddał się karze. Kobieta w dniu dzisiejszym zostanie przesłuchana. W miejscu jej zamieszkania policja znalazła wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe z narkotykami - zabezpieczono 27,21 g marihuany oraz 25,93 g amfetaminy. Na pewno usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Nie wykluczone, że może odpowiadać także za ich udzielanie co jest zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do lat 10. Kobieta nie była wcześniej karana.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki