.


praca man

kabaret

Opublikowano: 2019-04-03

Napadli na mężczyznę, który chciał wpłacić pieniądze do wpłatomatuPolicjanci z komisariatu w Niepołomicach zatrzymali dwóch sprawców, którzy w pomieszczeniu wpłatomatu zaatakowali wpłacającego gotówkę.


Jak ustalili mundurowi sprawca nie działał sam. Rabusie na ofiarę swojego ataku wybrali mężczyznę wpłacającego dużą sumę pieniędzy. Pokrzywdzony oświadczył, że gdy wszedł do pomieszczenia gdzie znajduje się wpłatomat, dwóch nieznanych mężczyzn zaatakowało go próbując odebrać mu gotówkę. Mężczyzna wykorzystując siłę fizyczną obezwładnił jednego z napastników, uniemożliwiając mu ucieczkę. W trakcie szarpaniny cześć pieniędzy rozsypała się na podłogę. Drugi ze sprawców uciekł zabierając z posadzki banknot o nominale 100 zł.

Jak ustalono, jednym z napastników był 18-letni mieszkaniec gminy Niepołomice, dobrze znany policjantom. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do ustalania drugiego ze sprawców tego zajścia. Dwa dni później tj. 31 marca br. mundurowi zatrzymali kolejnego z podejrzanych, 34-letniego mężczyznę.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 18-latkowi śledczy przedstawili zarzut kradzieży rozbójniczej, natomiast drugi ze sprawców usłyszał zarzut dotyczący rozboju.

Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju.

KPP Wieliczka   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki