.
wse

wse


Opublikowano: 2018-11-29

Narkotyki oraz nielegalne automaty do gry zabezpieczone w WieliczceFunkcjonariusze wielickiej policji ujawnili w jednym z lokali na terenie Wieliczki nielegalne automaty do gier.


W miniony poniedziałek tj. 26 listopada br. funkcjonariusze w związku z posiadaną informacją skontrolowali jeden z lokali na terenie Wieliczki, gdzie zabezpieczyli 2 automaty do gier hazardowych. W trakcie kontroli sprawdzano pochodzenie i legalność automatów oraz wymagane zezwolenia. Policjanci zabezpieczyli automaty, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym. Zabezpieczone automaty przekazane zostały funkcjonariuszom Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

W trakcie wykonywanych czynności zainteresowanie wielickich stróżów prawa wzbudziło nerwowe zachowanie jednego z mężczyzn przebywającego w lokalu. Policjanci po przeszukaniu osoby ujawnili u niej środki odurzające. 27-letni mężczyzna posiadał przy sobie prawie 3 gramy amfetaminy. Narkotyki były podzielone na porcje. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

KPP Wieliczka

leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce