.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-05-22

Niebywały sukces zawodniczki z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Młodzieży Karate Kyokushin KWU!18-19 maja 2019 w ramach programu zjednoczeniowego Kyokushin Time to be United odbyły się w Berlinie Mistrzostwa Europy KWU z udziałem ponad 350 zawodników z blisko 30 krajów reprezentujących IFK, KWF, Kan, Shin i inne organizacje.


Uroczystego otwarcia dokonali Sekretarz Generalny KWU Alexandr Pichkunov, Sekretarz Generalny KWF Andrzej Drewniak i Vice Prezydent IFK David Pickthall, którzy także wręczali nagrody medalistom około 30 kategorii wagowych.

W mistrzostwach Europy Młodzieży KWU w kadrze Polski wystąpiły dwie zawodniczki z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai: Martyna Kubik oraz Klaudia Słonka. Obydwie startowały w kategorii juniorek. Zawody w Berlinie odbyły się w najbardziej wymagającej pełnokontaktowej formule takiej samej jaka jest praktykowana u seniorów. W zawodach tych biorą udział wszystkie ważniejsze federacje karate kyokushin. Klaudia Słonka startowała w kategorii -55kg i po wyrównanej walce uległa zawodniczce z Bułgarii poprzez mae geri jodan po którym Bułgarka otrzymała ippon. Druga z zawodniczek Martna Kubik w walce o wejście do półfinału pokonuje w pięknym stylu zawodniczkę z Rosji. W następnej walce o finał przegrywa z zawodniczą Bułgarii kontrowersyjnym wskazaniem sędziów. Jednakże osiągnięcie miejsca medalowego na imprezie tej rangi to wielki sukces Martyny. Warto nadmienić że jest ona aktualną v-ce mistrzynią świata federacji KWF - Astana 2018 oraz jedyną Polką która z w tym roku z Berlina przywozi medal. Kierownikiem drużyny był shihan Robert Kopciowski prezes Małopolskiego OZK.

WKKKNiebywały sukces zawodniczki z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai na Mistrzostwach Młodzieży Karate Kyokushin KWU! - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki