. carrefour

cotton
Opublikowano: 2019-04-15

Niepołomice. Bus wypadł z drogi, przewrócił się i uderzył w drzewo.W sobotę 13 kwietnia około godziny 3:00 w nocy doszło w Niepołomicach do wypadku z udziałem busa.


Około godziny 3:00 bus jadący ulicą Zabierzowską w Niepołomicach wypadł z drogi, przewrócił się i uderzył w drzewo. Pojazdem jechało pięć osób – byli to obywatele Ukrainy. Dwoje z nich w wyniku wypadku zostało poszkodowanych. Strażacy z Niepołomic m.in. udzielili pomocy osobom poszkodowanym oraz przy pomocy wyciągarki samochodowej postawili busa na koła. Działania trwały około godziny. Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki OSP Niepołomice, JRG Wieliczka, ZRM oraz Policja która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego