.


wse

Opublikowano: 2019-04-15

Niepołomice. Bus wypadł z drogi, przewrócił się i uderzył w drzewo.W sobotę 13 kwietnia około godziny 3:00 w nocy doszło w Niepołomicach do wypadku z udziałem busa.


Około godziny 3:00 bus jadący ulicą Zabierzowską w Niepołomicach wypadł z drogi, przewrócił się i uderzył w drzewo. Pojazdem jechało pięć osób – byli to obywatele Ukrainy. Dwoje z nich w wyniku wypadku zostało poszkodowanych. Strażacy z Niepołomic m.in. udzielili pomocy osobom poszkodowanym oraz przy pomocy wyciągarki samochodowej postawili busa na koła. Działania trwały około godziny. Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki OSP Niepołomice, JRG Wieliczka, ZRM oraz Policja która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli