.

dacia

dacia
Opublikowano: 2017-01-28

Niepołomice. Jeden samochód spłonął, inny wpadł do rowu.Strażacy z Niepołomic mają w ostatnich dniach sporo pracy. W czwartek m.in. walczyli z potężnym pożarem hali magazynowo – produkcyjnej przy ulicy Fabrycznej, o czym pisaliśmy wczoraj, a tymczasem piątek również przyniósł kilka interwencji.


W piątek 27 stycznia, strażacy z Niepołomic m.in. wyjeżdżali do płonącego samochodu osobowego, zaparkowanego na prywatnej posesji, przy ulicy Partyzantów. Ogień pojawił się w komorze silnika około godziny 22:30. Po ugaszeniu samochodu, przyszło kolejne wezwanie. Tym razem do wypadku drogowego na ulicy Droga Królewska, gdzie w wyniku wypadku samochód osobowy znalazł się w rowie. Poszkodowany kierowca został wydobyty z samochodu i przekazany ratownikom medycznym. Przyczyny wypadku ustala policja.

Niepołomice. Jeden samochód spłonął, inny wpadł do rowu. - zobacz zdjęcia


   


„Z obłoków na ziemię” - spektakl Jana Nowickiego  
Data: 11 kwietnia 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy serdecznie na poetycko – muzyczny spektakl teatralny pt. „Z obłoków na ziemię”, opracowany i wyreżyserowany przez JANA NOWICKIEGO wraz z grupą De Profundis.
„Z obłoków na ziemię” - spektakl Jana Nowickiego
Wernisaż ART-KLUBU: Wiosna 2017  
Data: 8 kwietnia 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tradycyjnie już wiosnę przywitamy wraz z artystami z wielickiej Grupy Twórców ART-KLUB, którzy zaprezentują swoje prace 8 kwietnia w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, godz. 18:00.
Wernisaż ART-KLUBU: Wiosna 2017