.
Opublikowano: 2019-05-22

Niepołomice. Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu do Wisły.Policjanci Komisariatu Policji w Niepołomicach uratowali życie 35-latka, który chciał skoczyć z mostu do Wisły.


Do zdarzenia doszło wczoraj (21 maja) około godz. 17:15. O tej godzinie oficer dyżurny niepołomickiej Policji otrzymał zgłoszenie z informacją, że na moście stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce został skierowany policyjny patrol, który za barierami ochronnymi zauważył stojącego mężczyznę, z którym próbował negocjować przypadkowy świadek. Na szczęście funkcjonariuszom udało się udaremnić plany desperata. Powiadomiono pogotowie ratunkowe. Po udzieleniu pierwszej pomocy, decyzją lekarza mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Motywy jego postępowania są jak dotąd nieznane.

KPP w Wieliczce   

Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
Festiwal Muzyki Organowej i...  
Data: 18 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, podczas której rozbrzmią utwory z repertuaru J. S. Bacha, H. Purcella i innych kompozytorów.
Festiwal Muzyki Organowej i...