. carrefour


Opublikowano: 2019-05-22

Niepołomice. Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu do Wisły.Policjanci Komisariatu Policji w Niepołomicach uratowali życie 35-latka, który chciał skoczyć z mostu do Wisły.


Do zdarzenia doszło wczoraj (21 maja) około godz. 17:15. O tej godzinie oficer dyżurny niepołomickiej Policji otrzymał zgłoszenie z informacją, że na moście stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce został skierowany policyjny patrol, który za barierami ochronnymi zauważył stojącego mężczyznę, z którym próbował negocjować przypadkowy świadek. Na szczęście funkcjonariuszom udało się udaremnić plany desperata. Powiadomiono pogotowie ratunkowe. Po udzieleniu pierwszej pomocy, decyzją lekarza mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Motywy jego postępowania są jak dotąd nieznane.

KPP w Wieliczce   

IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando