.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-05-22

Niepołomice. Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu do Wisły.Policjanci Komisariatu Policji w Niepołomicach uratowali życie 35-latka, który chciał skoczyć z mostu do Wisły.


Do zdarzenia doszło wczoraj (21 maja) około godz. 17:15. O tej godzinie oficer dyżurny niepołomickiej Policji otrzymał zgłoszenie z informacją, że na moście stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce został skierowany policyjny patrol, który za barierami ochronnymi zauważył stojącego mężczyznę, z którym próbował negocjować przypadkowy świadek. Na szczęście funkcjonariuszom udało się udaremnić plany desperata. Powiadomiono pogotowie ratunkowe. Po udzieleniu pierwszej pomocy, decyzją lekarza mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Motywy jego postępowania są jak dotąd nieznane.

KPP w Wieliczce   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki