. carrefour


Opublikowano: 2010-01-22

Niepołomickie konsultacje Lokalnych Grup Działania


W ostatnią środę w Niepołomicach miało miejsce spotkanie przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z terenu naszego województwa. Podczas owych konsultacji omawiano realizację zadania „Keader” prowadzonego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. 

Marek Nawara – Marszałek Województwa Małopolskiego był gospodarzem tego spotkania. W konsultacjach brali również udział przedstawiciele Zarządu Województwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz dyrektor z Urzędu Marszałkowskiego. Głównym celem spotkania było omówienie realizowanych w ramach Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju działań oraz zasad ubiegania się o środki finansowe.

Z Marszałkiem Województwa Małopolskiego spotkał się również burmistrz Niepołomic, Roman Ptak. Podczas spotkania rozmawiano o rozwoju gminy Niepołomic oraz o pozyskiwaniu dla gminy środków finansowych z unijnych funduszy.
 Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych