.
Opublikowano: 2010-01-22

Niepołomickie konsultacje Lokalnych Grup Działania


W ostatnią środę w Niepołomicach miało miejsce spotkanie przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z terenu naszego województwa. Podczas owych konsultacji omawiano realizację zadania „Keader” prowadzonego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. 

Marek Nawara – Marszałek Województwa Małopolskiego był gospodarzem tego spotkania. W konsultacjach brali również udział przedstawiciele Zarządu Województwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz dyrektor z Urzędu Marszałkowskiego. Głównym celem spotkania było omówienie realizowanych w ramach Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju działań oraz zasad ubiegania się o środki finansowe.

Z Marszałkiem Województwa Małopolskiego spotkał się również burmistrz Niepołomic, Roman Ptak. Podczas spotkania rozmawiano o rozwoju gminy Niepołomic oraz o pozyskiwaniu dla gminy środków finansowych z unijnych funduszy.
 Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce