.
carrefour

dacia

Opublikowano: 2017-04-18

Nocna akcja poszukiwawcza. M.in. strażacy i policjanci szukali w Biskupicach zaginionej osoby.Wczoraj, tj. 17 kwietnia około godziny 21:15 rozpoczęła się akcja poszukiwawcza w miejscowości Biskupice.


Wczoraj, wieczorem oraz w nocy strażacy z OSP Bodzanów, OSP Biskupice, OSP Trąbki, PSP Wieliczka, policjanci z Wieliczki i Gdowa oraz Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza brali udział w akcji poszukiwawczej. Zaginęła osoba, która opuściła Dom Opieki Społecznej. Poszukiwania odbywały się późnym wieczorem i nocą w deszczu i niskiej temperaturze. Akcja trwała do około 1:30 - bez rezultatów. Dziś strażacy otrzymali informacje, że poszukiwana osoba została odnaleziona w miejscowości Jawornik - u rodziny.

   II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL 2018  
Data: 4 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Wspaniali artyści, doskonała muzyka i klimatyczna sceneria Rynku Górnego w Wieliczce – 4 sierpnia o godz. 20.00 zapraszamy do udziału w pierwszej edycji SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL. Na wielickiej scenie zaprezentują się:
SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL 2018