.
Opublikowano: 2018-08-29

Nowa publikacja - „Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wieliczka”Podczas Gminnych Dożynek przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna na rzecz Wojtka z Pawlikowic. W ramach tej akcji będzie można nabyć naszą najnowszą publikację pt. „Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wieliczka”.


W blisko 150-stronicowej książce przedstawione zostały wszystkie Koła Gospodyń działające na terenie naszej Gminy. Zawiera ona fotorelacje i opisy projektów realizowanych we współpracy z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Ale to nie wszystko. Dzięki naszej publikacji dowiecie się, jak zmieniały się losy tych kobiecych organizacji na przestrzeni lat. Spora jej część poświęcona jest bowiem historii; znajdziecie tutaj dokumenty i zdjęcia pochodzące z rodzinnych albumów naszych gospodyń.

„Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wieliczka” to swoiste podziękowanie dla bogatej działalności Pań skupionych wokół 19 Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie naszej Gminy, a także pamiątka i obowiązkowa lektura dla wszystkich, którym bliskie są sprawy naszej lokalnej społeczności.

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/
   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych