bmw
.


leroy merlin

wse


kabaret

Opublikowano: 2013-10-18

O bezpieczeństwie dzieci podczas spotkania Mamma Mia


Kolejne już spotkanie aktywnych mam i ich dzieci upłynęło pod znakiem bezpieczeństwa najmłodszych. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce w jasny i przejrzysty sposób wprowadzili mamy w tematykę ochrony swoich pociech przed...Bezpieczeństwo dzieci w Mamma Mia / fot. Eva Hajduk

... niebezpieczeństwami, czyhającym w internecie i w sytuacjach dnia codziennego. Każda z pań otrzymała broszurę i płytę z informacjami i filmami animowanymi dotyczącymi „cyberzagrożeń”.


.......  Mamy dzieliły się również swoimi doświadczeniami i zasięgały rad odnośnie trudnych sytuacji, które spotkać mogą nas w samochodzie i na drodze.

Już teraz wszystkie zainteresowane mamy zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się za dwa tygodnie 25 X 2013.

CKiT


Marsz dla bezpieczeństwa w Zagórzu

 

O bezpieczeństwie dzieci podczas spotkania Mamma Mia - zobacz zdjęcia

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016