.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2011-04-08

Obchody I rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem


Już w najbliższą niedzielę 10 kwietnia zarówno w Wieliczce jak i Biskupicach oraz Niepołomicach odbędą się obchody pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej. W Wieliczce o godzinie 10:00 w kościele św. Klemensa zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich ofiar katastrofy.

Zaraz po zakończeniu mszy zostaną zapalone znicze pod Krzyżem Katyńskim przy Pomniku Niepodległości. Tego samego dnia w Niepołomicach o godzinie 13:00 w kościele pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników odbędzie się uroczysta msza święta po której o godzinie 14:00 nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy tego tragicznego wydarzenia. Również w gminie Biskupice, a dokładnie w Łazanach o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym pw. Znalezienia Krzyża Świętego zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji ofiar katastrofy. Tuż po mszy świętej na cmentarzu zostanie poświęcony krzyż oraz ziemia która została przywieziona z miejsca katastrofy prezydenckiego samolotu.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki