.

mcdonald

Opublikowano: 2019-08-13

Od 19 sierpnia bezpłatne wejściówki na koncert WieliczkART w tężni Kopalni Soli "Wieliczka"Już po raz trzeci WieliczkArt zagości w tężni solankowej. 31 sierpnia w koncercie plenerowym wystąpią Joanna Kołaczkowska, Michał Łanuszka i Marek Piekarczyk z zespołem.


Tężnia tego wieczoru (początek o godz. 18:00) rozbrzmiewać będzie nie tylko świetną muzyką, ale i dobrym żartem - Joanna Kołaczkowska, mistrzyni polskiego kabaretu, na ten wieczór przygotowała specjalny repertuar. Piszą o niej "charakterystyczna aktorka posiadająca dar rozśmieszania ludzi" - istotnie przeobraża się w wiele postaci, mistrzowsko prezentując swój kunszt artystyczny.

Michał Łanuszka, od lat związany z Wieliczką i po uszy w niej zakochany, to człowiek wielu talentów: wokalista, gitarzysta, kompozytor, prezenter. W tężni usłyszymy również jego - i to nie tylko w roli prowadzącego. Gwiazdą wieczoru będzie Marek Piekarczyk z zespołem. Przez wiele lat związany z kultową grupą TSA - muzyk, wokalista, autor tekstów, a od czasu do czasu także aktor.

Koncert nie jest biletowany, ale aby w nim uczestniczyć trzeba mieć bezpłatną wejściówkę. Wejściówki będzie można odbierać od 19 sierpnia w Dziale Organizacji Imprez Kopalni Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna przy ul. Daniłowicza 10 (pon.-pt.8:00-18:00) do wyczerpania dostępnej puli.

Więcej informacji i regulamin koncertu na
https://www.kopalnia.pl/aktualnosci/imprezy/wieliczkart-juz-tuz-tuz

Klikając tutaj możecie obejrzeć nasz film z ubiegłorocznej edycji WieliczkART.Od 19 sierpnia bezpłatne wejściówki na koncert WieliczkART w tężni Kopalni Soli "Wieliczka" - zobacz zdjęcia   I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce
Andrzejkowe czary-mary dla dzieci  
Data: 16 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Jak smakuje herbatka Czarownicy? Czy można wykąpać się w oparach suchego lodu? Kto odważy się wypić dymiący soczek?
Andrzejkowe czary-mary dla dzieci