.
Opublikowano: 2015-02-05

Od 9 lutego autobusy linii 304 i 224 zmieniają trasę - zobacz jak pojadą


Uprzejmie informujemy, że w związku pracami drogowymi na terenie Wieliczki od dnia 09.02.2015 r. (poniedziałek) zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

fot. WieliczkaCity.pl

linia 224 – kursować będzie z Centrum Jana Pawła II do przystanku Wieliczka Kopalnia Soli bez zmian, następnie ulicą Goliana, Piłsudskiego do pętli Wieliczka. Nieczynny będzie przystanek Wieliczka Rynek. Zostanie uruchomiony przystanek Wieliczka Cmentarz,

linia 304 – kursować będzie z Dworca Głównego Zachód do przystanku Wieliczka CPN bez zmian, następnie ulicami Narutowicza i Piłsudskiego do pętli Wieliczka. Nieczynne będą przystanki Wieliczka Park, Wieliczka Kopalnia Soli, Wieliczka Rynek. Uruchomione zostaną przystanki Wieliczka Kościół i Wieliczka Cmentarz.

Rozkłady jazdy zostaną zmienione.

W związku z urealnieniem czasów przejazdu od dnia 09.02.2015 r. (poniedziałek) korekcie ulegną rozkłady jazdy linii 204 i 244. Ponadto, dla linii 244 uruchomiony zostanie przystanek Góra Borkowska w kierunku Wieliczki po skręcie z ulicy Zawiłej w Zakopiańską (przed dojazdem do Borku Fałęckiego).

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów