|
|
|
Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy, że wielicka linia 304 zmieni swoją trasę na terenie miasta Wieliczka od dnia 4 maja. Jednak jak ostatnio poinformował krakowski ZIKiT data ta uległa zmianie.
|
Termin zmiany trasy trzysta czwórki związany jest bezpośrednio z terminem rozpoczęcia robót na ulicy Powstania Warszawskiego, a co za tym idzie zmianę trasy autobusu z 4 maja przesunięto na 9 maja.
Trasa trzysta czwórki na czas remontu na ulicy Powstania Warszawskiego będzie na terenie Wieliczki poprowadzona po trasie autobusu 204, czyli od ul. Krakowskiej w ulicę Narutowicza następnie ulicą Marszałka J. Piłsudskiego do pętli autobusowej „Wieliczka”. W tym czasie przystanki pn.: „Wieliczka Rynek” i „Wieliczka Kopalnia Soli” zostają zawieszone, natomiast 304 będzie się zatrzymywał na przystankach Wieliczka Cmentarz” i „Wieliczka Kościół”.