.
dacia

Opublikowano: 2017-09-30

Od jutra nocna i świąteczna opieka zdrowotna będzie również w WieliczceZamieszania z nocną i świąteczną opieką zdrowotną Wieliczce ciąg dalszy, jednak wygląda na to, że Wieliczka będzie miała jednak dostęp do lekarza zarówno w nocy jak i dni wolne od pracy.


Dziś na stronie Małopolskiego oddziału NFZu pojawiła się informacja, że od 1 października będą funkcjonowały dwa dodatkowe punkty przyjęć pacjentów. Jeden w Skawinie, a drugi właśnie w Wieliczce. Od jutra w Wieliczce nocna i świąteczna opieka zdrowotna będzie świadczona przy ulicy Grottgera 30. To jest niewątpliwie bardzo dobra wiadomość. Zła wiadomość jest taka, że dyżur będzie pełnił jeden lekarz, co oznacza, że nie będzie pediatry dla najmłodszych pacjentów. Nie mniej jednak jak czytamy w komunikacie NFZu, lekarz dyżurujący będzie również badał dzieci.


   
Wieczór z kryminałem  
Data: 27 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

27 października 2017 zapraszamy na moc kryminalnych atrakcji: spotkanie z pisarzem kryminałów Markiem Krajewskim, detektywistyczny escape-room, spotkanie z policjantami posługującymi się dronem oraz współpracującymi z psem policyjnym i inne ciekawostki zawodu detektywa.
Wieczór z kryminałem
Spektakl „Senior w podróży”  
Data: 20 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”
Spektakl „Senior w podróży”