.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-06-04

Od poniedziałku 10 czerwca ruch wahadłowy na drodze z Wieliczki do Niepołomic. Utrudnienia potrwają rok.W związku z realizacją zadania „Budowa węzła drogowego pn. Niepołomice w ciągu autostrady A4” czekają nas spore utrudnienia na około 400 metrowym odcinku drogi pomiędzy Wieliczką, a Niepołomicami.


W poniedziałek 10 czerwca, na 400 metrowym odcinku drogi wojewódzkiej 964 w miejscowości Podłęże zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Utrudnienia na drodze z Wieliczki do Niepołomic potrwają rok. Rozważano również całkowite zamknięcie odcinka tej drogi na okres 4 miesięcy, zdecydowano jednak, że wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Jadąc w kierunku Wieliczki wahadło rozpocznie się w okolicach firmy Ren-Trans, natomiast jadąc z Wieliczki w kierunku Niepołomic wahadło będzie na granicy Zakrzowa i Podłęża.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki