.
Opublikowano: 2012-02-01

Ofiary mrozów w powiecie wielickim i śmierć w pożarze


Podczas minionego weekendu znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Wstępnie policja przyjęła, że przyczyną zgonów było wychłodzenie. W piątek /27.01.12r./ około godz. 8:00 w Woli Zabierzowskiej znaleziono przed wejściem do domu 55-letniego mężczyzna

Wiadomo, że mieszkał sam. W Niedzielę /29.01.12r./ około godz. 16:05 w Sygneczowie na skrzyżowaniu dróg relacji Wieliczka – Zbydniów z drogą dojazdową do prywatnej posesji, znaleziono zwłoki 65-letniego mężczyzny. Nie wykluczone, że mężczyzna wracał do domu. Był mieszkańcem Sygneczowa. Zwłoki obu osób zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. O przyczynach zgonów będzie można mówić po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Natomiast w nocy 30 stycznia 2012 roku w Strumianach w trakcie trwania akcji gaśniczej płonącego domu zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Wiadomo, że miał 60 lat. Mieszkał na piętrze domu. Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Na miejscu pracuje policja oraz biegły z zakresu pożarnictwa.
Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych