.


kabaret

Opublikowano: 2014-09-05

Okradał otwarte samochody - zabrał nawet kurierowi skaner do paczek


We wtorek /02.09.14r./niepołomiccy policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Niepołomic, który od lipca br. do września br. dokonał co najmniej pięciu kradzieży. W ustaleniu sprawcy pomógł miejski monitoring.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Mężczyzna za każdym razem działał w ten sam sposób. Obserwował parkujące samochody, zwracał uwagę na te, które kierujący pozostawił z otwartymi drzwiami. Wykorzystując sytuację kradł z samochodów przede wszystkim portfele z dokumentami, kartami kredytowymi, gotówką oraz telefony komórkowe. W jednym przypadku mężczyzna ukradł skaner do paczek firmy kurierskiej o wartości 3600 zł, który został odzyskany.Policjanci odzyskali także telefon komórkowy o wartości 700 zł oraz wszystkie skradzione dokumenty i karty kredytowe. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstw. W środę sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W przeszłości był on już karany za podobne przestępstwa. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna mógł dopuścić się jeszcze takich czynów we wcześniejszym okresie.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki