.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-09-05

Os. Sienkiewicza. Dwa włamania jednej nocy – okradziono piekarnię i warzywniak.W nocy z 4 na 5 września doszło w Wieliczce, a konkretnie na osiedlu Sienkiewicza do dwóch włamań – okradziono piekarnię oraz warzywniak.


Do włamania doszło w nocy, właściciele sklepów o tym, że dokonano włamania i kradzieży zorientowali się dopiero rano, gdy przyszła pora otwarcia piekarni oraz warzywniaka. Zarówno z piekarni jak i z warzywniaka skradziono kilkaset złotych, jednak straty właściciele obu lokali wycenili łącznie na kilka tysięcy ponieważ złodzieje, aby dostać się do środka zniszczyli m.in. drzwi.

Wielicka policja prosi osoby, które mogły być świadkami tych zdarzeń lub posiadają jakieś informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce. Gwarantowana anonimowość. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 12 289-12-17, 12 289-12-11 lub 997.   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020