.
wse

wse


Opublikowano: 2019-09-05

Os. Sienkiewicza. Dwa włamania jednej nocy – okradziono piekarnię i warzywniak.W nocy z 4 na 5 września doszło w Wieliczce, a konkretnie na osiedlu Sienkiewicza do dwóch włamań – okradziono piekarnię oraz warzywniak.


Do włamania doszło w nocy, właściciele sklepów o tym, że dokonano włamania i kradzieży zorientowali się dopiero rano, gdy przyszła pora otwarcia piekarni oraz warzywniaka. Zarówno z piekarni jak i z warzywniaka skradziono kilkaset złotych, jednak straty właściciele obu lokali wycenili łącznie na kilka tysięcy ponieważ złodzieje, aby dostać się do środka zniszczyli m.in. drzwi.

Wielicka policja prosi osoby, które mogły być świadkami tych zdarzeń lub posiadają jakieś informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce. Gwarantowana anonimowość. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 12 289-12-17, 12 289-12-11 lub 997.   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów