.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-07-09

Os. Sienkiewicza. Pożar na poddaszu domu.Dziś około godziny 11:20 na os. Sienkiewicza doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Na miejsce zadysponowano jednostki PSP Wieliczka, OSP Wieliczka, OSP Czarnochowice oraz OSP Chorągwica. Na miejscu zdarzenia pracowało również pogotowie energetyczne, gazowe oraz policja.


Po przybyciu straży pożarnej na miejsce okazało się, że pożarem objęte jest poddasze budynku. Mieszkańcy sami opuścili dom przed przybyciem służb. Nikomu nic się nie stało. Po ugaszeniu pożaru stwierdzono, że spaliła się m.in. część konstrukcji dachu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika