.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-10

Os. Sienkiewicza. Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku znaleźli martwą kobietę.W niedzielę, 9 lutego w Wieliczce na os. Sienkiewicza zostały wezwane służby ratunkowe. Na miejsce przybyła straż pożarna, policja oraz pogotowie.


Około godziny 13:30 policja oraz straż pożarna została powiadomiona, że nie ma kontaktu ze starszą kobietą, która mieszka sama w jednym z bloków na os. Sienkiewicza. Służby powiadomiła krewna kobiety. Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz w środku znaleziono nieżyjącą już kobietę.   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020