bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-02-10

Os. Sienkiewicza. Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku znaleźli martwą kobietę.W niedzielę, 9 lutego w Wieliczce na os. Sienkiewicza zostały wezwane służby ratunkowe. Na miejsce przybyła straż pożarna, policja oraz pogotowie.


Około godziny 13:30 policja oraz straż pożarna została powiadomiona, że nie ma kontaktu ze starszą kobietą, która mieszka sama w jednym z bloków na os. Sienkiewicza. Służby powiadomiła krewna kobiety. Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz w środku znaleziono nieżyjącą już kobietę.   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU