.


Opublikowano: 2019-10-14

Os. Wincentego Pola. W nocy zrywał emblematy z zaparkowanych samochodów.W nocy z soboty na niedzielę 19-letni mieszkaniec Krakowa uszkodził wiele zaparkowanych na os. Wincentego Pola pojazdów. odrywając od nich emblematy za pomocą noża.


W nocy 12/13 października do Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce dotarło zgłoszenie, że młody mężczyzna kradnie emblematy z samochodów. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Wieliccy policjanci szybko odnaleźli osobę opisaną przy zgłoszeniu. Został on wylegitymowany i zatrzymany. Znaleziono przy nim nóż który służył do odrywania emblematów z karoserii oraz około 20 różnych znaczków marek samochodów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia z art. 288 par.2 KK przyznał się do winy, grozi mu kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do roku. Osoby, które mogły zostać pokrzywdzone, proszone są o kontakt z wielicką Policją pod całodobowym nr telefonu 997 lub od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 12 289 12 19.
   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce