.


kabaret

Opublikowano: 2019-10-14

Os. Wincentego Pola. W nocy zrywał emblematy z zaparkowanych samochodów.W nocy z soboty na niedzielę 19-letni mieszkaniec Krakowa uszkodził wiele zaparkowanych na os. Wincentego Pola pojazdów. odrywając od nich emblematy za pomocą noża.


W nocy 12/13 października do Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce dotarło zgłoszenie, że młody mężczyzna kradnie emblematy z samochodów. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Wieliccy policjanci szybko odnaleźli osobę opisaną przy zgłoszeniu. Został on wylegitymowany i zatrzymany. Znaleziono przy nim nóż który służył do odrywania emblematów z karoserii oraz około 20 różnych znaczków marek samochodów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia z art. 288 par.2 KK przyznał się do winy, grozi mu kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do roku. Osoby, które mogły zostać pokrzywdzone, proszone są o kontakt z wielicką Policją pod całodobowym nr telefonu 997 lub od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 12 289 12 19.
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki