. carrefour


Opublikowano: 2019-03-08

Osobowość Roku 2018 - Gala wręczenia nagródW dniu 8 marca 2019 roku w Krakowie, odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród, na której przyznawane były tytuły Osobowość Roku 2018 Małopolski w plebiscycie Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego.


Na szczeblu powiatu wielickiego w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna nagrodę otrzymał Rafał Ślęczka za organizację zbiórek charytatywnych podczas wielickich Memoriałów Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. W kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna nagrodzony został Lech Pankiewicz za oryginalną kampanię wyborczą oraz rekordowy wynik podczas wyborów samorządowych. W kategorii Biznes nagrodę otrzymał Tomasz Filipów za otworzenie Innowacyjnego Centrum Badawczo - Rozwojowego D.LAB. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!


Osobowość Roku 2018 - Gala wręczenia nagród - zobacz zdjęcia   

9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando
Rozmowy przy wspólnym stole...  
Data: 29 maja 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: dzieci, młodzież, dorosłych na czwarte spotkanie w cyklu: "Rozmowy przy wspólnym stole - NIE MA DZIECI, SA LUDZIE, które odbędzie się w Wielickiej Mediatece, w dniu 29 maja 2019 roku, o godzinie 10:00. W rozmowie gościnny udział wezmą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliczce.
Rozmowy przy wspólnym stole...