.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-04-18

P+R „MAŁY PŁASZÓW”Parking Mały Płaszów jest zlokalizowany w Płaszowie na wysokości pętli tramwajowej i autobusowej (ul. Lipska). Dojazd na parking ulicą Bagrową ( jadąc ul. Lipską należy skręcić w ul. Mierzei Wiślanej i dalej w ul. Bagrową ). Działa w systemie zamkniętym. Jest czynny codziennie od godziny 4:30 do 2:30 dnia następnego.


Na parkingu są miejsca postojowe dla 165 pojazdów, w tym 7 dla osób niepełnosprawnych oraz 2 miejsca postojowe ze stacjami ładowania - dla pojazdów z silnikami elektrycznymi. Regulamin parkingu zapewnia bezpłatny postój dla posiadacza jednej z niżej wymienionych kart. Karty muszą być aktywowane, z zapisanym ważnym biletem na podstawie którego następuje wjazd na parking. Parkowanie na podstawie kart obejmuje:

• KKM- Krakowska Karta Miejska (nośnik fizyczny)
• KK - Karta Krakowska (nośnik fizyczny)
• MKA-Małopolska Karta Aglomeracyjna (nośnik fizyczny + aplikacja mobilna)

Pozostałe osoby, które wjeżdżają samochodem na parking otrzymują wydruk jednego biletu parkingowego w cenie 10 PLN. Pozostawiając swój pojazd, mogą na podstawie otrzymanego biletu korzystać z usług Komunikacji Miejskiej w Krakowie do godziny 2:30 dnia następnego. Na podstawie jednego biletu parkingowego może podróżować tylko jedna osoba. Opłaty można także wnosić w kasie parkingowej przy pomocy bilonu, banknotów, kart płatniczych oraz również przy wyjeździe zbliżeniowo kartą płatniczą. Pozostawiając swój pojazd na parkingu można się udać w kierunku centrum miasta tramwajami nr 11 i 78 oraz autobusami nr 123, 125, 128, 158. Przykładowe czasy dojazdu z Parkingu P+R Mały Płaszów (wg rozkładu jazdy MPK Kraków):

• Tramwaj nr 11 - Rynek Podgórski ok. 16 min.
• Tramwaj nr 78 – Teatr Słowackiego ok. 18 min.
• Autobus nr 123 - Mistrzejowice ok. 40 min.
• Autobus nr 125 - Rondo Mogilskie ok. 15 min.
• Autobus nr 128 - TAURON Arena Kraków ok. 8 min.
• Autobus nr 158 – Podgórze SKA ok. 9 min.

Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://mi.krakow.pl/parkingi/park-and-ride-maly-plaszow

(kliknij na mapkę, aby powiększyć (*.PDF))


artykuł sponsorowany
   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020