.
Opublikowano: 2014-09-08

Parking przy wielickim cmentarzu znów bezpłatny?


O placu postojowym przy ulicy Piłsudskiego w Wieliczce, czyli o parkingu przy wielickim cmentarzu zrobiło się głośno miesiąc temu, kiedy zmienił się właściciel owego placu, a za postój mieszkańcy musieli płacić.

fot. WieliczkaCity.pl

Parking przy cmentarzu komunalnym zawsze był darmowy. W ostatnich miesiącach sytuacja się zmieniła odkąd na mocy wyroku sądu teren ten nie należy już do miasta. O całej sytuacji pisaliśmy już miesiąc temu. Mieszkańcy do tej pory nie mogą się pogodzić z zaistniałą sytuacją, zwłaszcza, że cena za postój nie jest niska - według tabeli opłat każda rozpoczęta godzina kosztuje 3 zł. Jednak w od jakiegoś czasu można zauważyć, że opłaty za postój znów nie są pobierane, natomiast na parkingu stoi znak zakazujący postoju dłużej niż 2 godziny. Czy to tylko chwilowe rozwiązanie sporu? Czas zapewne pokaże. Temat ten był również poruszany wczoraj w Kronice TVP Kraków. Program można obejrzeć tutaj

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce