.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-09-19

Pechowy Rajd Śląska dla załogi rajdowej Stopa / Ślęczka Rally TeamW dniach 11 – 12 września 2020 r., odbyła się 2. Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 4. Rajd Śląska, z bazą w „Kotle Czarownic” na Stadionie Śląskim w Chorzowie.


Stanowił nie łatwe wyzwanie dla zawodników RSMP, a przede wszystkim dla załogi rajdowej Stopa / Ślęczka Rally Team – Filip Stopa i Rafał Ślęczka ( BMW 318 iS E30 ), zajmującej drugie miejsce w Klasie HR BMW po Rajdzie Rzeszowskim, która swój udział fatalnie zakończyła na drugim odcinku specjalnym ( awaria silnika ) i do rywalizacji już nie powróciła. Tym samym tegoroczny 4. Rajd Śląska jest pierwszym nieukończonym rajdem w historii startów na Śląsku.

Filip Stopa: Tegoroczny Rajd Śląska okazał się dla nas pechowy. Na drugim odcinku specjalnym awarii uległ silnik naszego BMW. Awaria okazała się na tyle poważna, że wyeliminowała nas nie tylko z udziału w rajdzie, ale także z walki o czołowe lokaty w klasie w sezonie RSMP 2020. Mamy nadzieję, że po naprawie samochodu uda nam się wziąć udział w Barbórce Cieszyńskiej i Barbórce Warszawskiej.

Rafał Ślęczka: Rajd Śląska już przeszedł do historii. Przyjechaliśmy tu zmotywowani , z celem walki o jak najlepsze miejsce w Klasie HR BMW, świadomi tego, że nie będzie łatwo. Nie spodziewaliśmy się niestety tak przedwczesnego i pechowego zakończenia jak już Filip wspomniał. Korygujemy nasz kalendarz startów i mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie pokażemy się kibicom naszym rajdowym BMW już z nowym „sercem”. Do zobaczenia!

Gorące podziękowanie dla naszych partnerów i kibiców !

Start w Rajdzie Śląska, w 2. Rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2020 załogi Stopa / Ślęczka Rally Team był możliwy dzięki partnerom:

| Powiat Wielicki | MTS – TRANS Transport Spedycja | Apartamenty CZARNA PERŁA Szaflary | QQ Motorsport | ŚLĘCZKA Motorsport | TVP3 KRAKÓW | Wieliczkacity.pl | Głos Wielicki | Panorama Powiatu Wielickiego |   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek