.
Opublikowano: 2018-01-09

Pijany 52-latek potrącił samochodem rowerzystkęW dniu 3 stycznia 2018 roku około godziny 18:00 w Szarowie na drodze krajowej 75 doszło do wypadku drogowego z udziałem nietrzeźwego kierującego.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń poczynionych przez przybyłych na miejsce policjantów drogówki, kierujący osobowym Alfa Romeo 52-letni mieszkaniec Krakowa jadąc w kierunku Krakowa potrącił jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę - 45-letnią mieszkankę powiatu wielickiego, która miała ubraną kamizelkę odblaskową. Badanie trzeźwości kierującego osobową Alfą wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na miejsce przybyła załoga pogotowia, która udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanej. Została ona przetransportowana do jednego z krakowskich szpitali. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a następnie trafił on do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy on zarzuty z art. 178 kodeksu karnego, odnośnie spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 4. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Wieliczka.

KPP w Wieliczce

   Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce