.
Opublikowano: 2014-04-16

Plantacja konopi indyjskich pod Wieliczką zlikwidowana przez policję [film]


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce ustalili, iż w jednej z podwielickich miejscowości znajduje się profesjonalna plantacja konopi indyjskich.

fot. KPP w Wieliczce

W momencie realizacji, która miała miejsce przedwczoraj, w wynajmowanym budynku w dwóch pomieszczeniach policjanci znaleźli 124 krzaki konopi. Zabezpieczono także wyposażenie służące do uprawy; tj. lampy, wentylatory, czujniki temperatury i wilgoci oraz instalację wentylacyjno-filtrującą.


.......  Policjanci wyjaśniają, jak długo działała nielegalna uprawa i ile gotowego suszu marihuany mogło trafić na rynek. Nie ulega wątpliwości, że dzięki likwidacji tej uprawy, udało się zapobiec wprowadzeniu do obrotu znacznej ilości środków odurzających.  

Zatrzymani z amfetaminą na ul. Kościuszki

 

Poniżej zamieszczamy dwa nagrania video przedstawiające zlikwidowaną przez policję plantację konopi indyjskich w podwielickiej miejscowości.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce