. carrefour


Opublikowano: 2014-04-16

Plantacja konopi indyjskich pod Wieliczką zlikwidowana przez policję [film]


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce ustalili, iż w jednej z podwielickich miejscowości znajduje się profesjonalna plantacja konopi indyjskich.

fot. KPP w Wieliczce

W momencie realizacji, która miała miejsce przedwczoraj, w wynajmowanym budynku w dwóch pomieszczeniach policjanci znaleźli 124 krzaki konopi. Zabezpieczono także wyposażenie służące do uprawy; tj. lampy, wentylatory, czujniki temperatury i wilgoci oraz instalację wentylacyjno-filtrującą.


.......  Policjanci wyjaśniają, jak długo działała nielegalna uprawa i ile gotowego suszu marihuany mogło trafić na rynek. Nie ulega wątpliwości, że dzięki likwidacji tej uprawy, udało się zapobiec wprowadzeniu do obrotu znacznej ilości środków odurzających.  

Zatrzymani z amfetaminą na ul. Kościuszki

 

Poniżej zamieszczamy dwa nagrania video przedstawiające zlikwidowaną przez policję plantację konopi indyjskich w podwielickiej miejscowości.
Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych