.


praca man


kabaret

Opublikowano: 2015-06-10

Podczas Wielickiego Sprintu zobaczymy m.in. Macieja Kota w Lancerze


Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie 1. Wielickim Rally Sprintem są spore szanse, że będziemy mieli w Wieliczce kolejną po Memoriale, cyklicznie odbywająca się imprezę dla fanów motoryzacji i rajdów samochodowych.

Maciej Kot podczas 9. Memoriału w Wieliczce / fot. WieliczkaCity.pl

Lista zgłoszeń już od dawna jest zapełniona, nawet lista rezerwowa zawiera kilkadziesiąt nazwisk. W najbliższą niedzielę na starcie zobaczymy 40 załóg. Przypominamy, że 1. Wielicki Sprint rozpocznie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 na placu obok hotelu Lenart.

Rywalizacja 40 załóg to główna, ale nie jedyna atrakcja jaką przewidzieli organizatorzy. Podczas tej imprezy po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć w Wieliczce Macieja Kota, który w charakterze gościa Sprintu pojedzie jako zerówka Mitsubishi Lancerem. W ubiegłym roku Maciek Kot odebrał licencję rajdowca, a pod koniec marca br. podczas 9. Memoriału J. Kuliga i M. Bublewicza w Wieliczce mogliśmy zobaczyć w akcji naszego Reprezentanta Polski w skokach narciarskich. Kolejna atrakcja to pokaz driftu w wykonaniu Krzysztofa Hajduka z Wesem drift team.

Próba zręcznościowa o długości ok. 1,2km została zlokalizowana obok hotelu Lenart. Dla każdego z uczestników zaplanowano trzy przejazdy z elektronicznym pomiarem czasu. WieliczkaCity.pl jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki