.
Opublikowano: 2015-06-10

Podczas Wielickiego Sprintu zobaczymy m.in. Macieja Kota w Lancerze


Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie 1. Wielickim Rally Sprintem są spore szanse, że będziemy mieli w Wieliczce kolejną po Memoriale, cyklicznie odbywająca się imprezę dla fanów motoryzacji i rajdów samochodowych.

Maciej Kot podczas 9. Memoriału w Wieliczce / fot. WieliczkaCity.pl

Lista zgłoszeń już od dawna jest zapełniona, nawet lista rezerwowa zawiera kilkadziesiąt nazwisk. W najbliższą niedzielę na starcie zobaczymy 40 załóg. Przypominamy, że 1. Wielicki Sprint rozpocznie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 na placu obok hotelu Lenart.

Rywalizacja 40 załóg to główna, ale nie jedyna atrakcja jaką przewidzieli organizatorzy. Podczas tej imprezy po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć w Wieliczce Macieja Kota, który w charakterze gościa Sprintu pojedzie jako zerówka Mitsubishi Lancerem. W ubiegłym roku Maciek Kot odebrał licencję rajdowca, a pod koniec marca br. podczas 9. Memoriału J. Kuliga i M. Bublewicza w Wieliczce mogliśmy zobaczyć w akcji naszego Reprezentanta Polski w skokach narciarskich. Kolejna atrakcja to pokaz driftu w wykonaniu Krzysztofa Hajduka z Wesem drift team.

Próba zręcznościowa o długości ok. 1,2km została zlokalizowana obok hotelu Lenart. Dla każdego z uczestników zaplanowano trzy przejazdy z elektronicznym pomiarem czasu. WieliczkaCity.pl jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika