.
Opublikowano: 2015-06-29

Pokaz balety klasycznego - relacja


Za nami kolejny rok zajęć baletu klasycznego prowadzonych w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce oraz w Świetlicach Środowiskowych w Janowicach i Lednicy Górnej.

fot. MyszkowskiJedo

Z tej okazji małe baletnice, tradycyjnie już, miały okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności podczas pokazu z udziałem publiczności, który odbył się 24 czerwca w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO.

To bardzo ważna chwila, nie tylko dla młodych tancerek, ale również dla całych rodzin – nieczęsto zdarza się bowiem, aby miały okazję występować w świetle reflektorów, na profesjonalnej scenie. Ich wielka pasja i zaangażowanie nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i upominkami wręczonymi z rąk instruktorki zajęć, Anny Ostafil oraz Dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Agnieszki Szczepaniak.

CKiT

Pokaz balety klasycznego - relacja - zobacz zdjęciaBezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych