.
Opublikowano: 2015-06-29

Pokaz balety klasycznego - relacja


Za nami kolejny rok zajęć baletu klasycznego prowadzonych w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce oraz w Świetlicach Środowiskowych w Janowicach i Lednicy Górnej.

fot. MyszkowskiJedo

Z tej okazji małe baletnice, tradycyjnie już, miały okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności podczas pokazu z udziałem publiczności, który odbył się 24 czerwca w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO.

To bardzo ważna chwila, nie tylko dla młodych tancerek, ale również dla całych rodzin – nieczęsto zdarza się bowiem, aby miały okazję występować w świetle reflektorów, na profesjonalnej scenie. Ich wielka pasja i zaangażowanie nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i upominkami wręczonymi z rąk instruktorki zajęć, Anny Ostafil oraz Dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Agnieszki Szczepaniak.

CKiT

Pokaz balety klasycznego - relacja - zobacz zdjęciaKabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek