.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-11

Policjanci ujawnili w Wieliczce duże składowisko nielegalnych papierosówWe wtorek 8 października policjanci z Wieliczki natrafili na sporych rozmiarów kartony na paletach, które przypominały nielegalne wysypisko. Kartony znajdowały się w mało uczęszczanym przez przechodniów miejscu. Jak się okazało w kartonach były papierosy bez polskich znaków akcyzy oraz krajanka tytoniowa.


Miejsce w którym odnaleziono nielegalne papierosy było znane policjantom, do wielickiej komendy często wpływały zgłoszenia dotyczące nielegalnego wysypiska śmieci w tym miejscu. Policjanci z KPP w Wieliczce zabezpieczyli około 122 kg krajanki tytoniowej oraz 222 tys. sztuk papierosów bez akcyzy. Gdyby to wszystko trafiło na rynek Skarb Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego straciłby około 400 tys zł. Policjanci ustalają teraz właścicieli nielegalnych wyrobów.

Policjanci ujawnili w Wieliczce duże składowisko nielegalnych papierosów - zobacz zdjęcia   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020