.


kabaret

Opublikowano: 2019-11-07

Policjant z komendy powiatowej w Wieliczce, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego listem gończymTo że policjantem jest się nie tylko na służbie, dowiódł funkcjonariusz pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, który w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego od trzech lat, mężczyznę.


30 października, funkcjonariusz pionu kryminalnego wielickiej komendy, będąc w Krakowie w czasie wolnym zauważył mężczyznę, którego rozpoznał jako poszukiwanego listem gończym. Policjant natychmiast powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, a następnie uniemożliwił ucieczkę poszukiwanego. Zatrzymany mężczyzna poszukiwany był listem gończym i przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości . Kary, która została mu wymierzona nie uniknie. Najbliższe kilka miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

KPP Wieliczka   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki