.


Opublikowano: 2019-11-07

Policjant z komendy powiatowej w Wieliczce, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego listem gończymTo że policjantem jest się nie tylko na służbie, dowiódł funkcjonariusz pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, który w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego od trzech lat, mężczyznę.


30 października, funkcjonariusz pionu kryminalnego wielickiej komendy, będąc w Krakowie w czasie wolnym zauważył mężczyznę, którego rozpoznał jako poszukiwanego listem gończym. Policjant natychmiast powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, a następnie uniemożliwił ucieczkę poszukiwanego. Zatrzymany mężczyzna poszukiwany był listem gończym i przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości . Kary, która została mu wymierzona nie uniknie. Najbliższe kilka miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

KPP Wieliczka   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce