.


kabaret

Opublikowano: 2020-05-14

Pomysłowe prezenty na ślub - co kupić na prezent ślubny?Nadeszła wiosna a wraz z nią sezon ślubów i wesel, który potrwa aż do późnej jesieni. Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Są to chwile pełne wzruszeń i emocji zarówno dla Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Główni bohaterowie uroczystości to najczęściej ważne dla nas osoby – członkowie rodziny, z którymi łączy nas wiele wspólnie spędzonych chwil, przyjaciele ze szkolnej ławki czy znajomi napotkani podczas różnych etapów naszego życia. Dlatego też niejednokrotnie, gdy nadchodzi moment wyboru prezentu dla Młodej Pary pojawia się problem. Każdy z Nas – gości – chciałby trafić w gusta obdarowywanych, a jednocześnie sprawić by był to prezent nie tylko praktyczny, ale i wyjątkowy.


Często jednak prezentem ślubnym są pieniądze… prezent bardzo przydatny dla każdego, ale czy będzie on zapamiętany przez nowożeńców? Niekoniecznie! Pieniądze zostaną wydane może na przydatne rzeczy do mieszkania, ale nie dostarczą wspaniałych emocji. Zamiast praktycznego prezentu podaruj w tym ważnym dniu prezent, który będzie zapamiętany i miło wspominany przez wiele lat, pełen niezapomnianych emocji i wrażeń!

Prezent ślubny z adrenaliną?

Pomysł na prezent ślubny, który dostarczy adrenaliny? Młoda Para uwielbia spędzać czas aktywnie i lubi wyzwania… a może lubią robić nowe rzeczy? Pomysłów na prezent ślubny jest wiele, oto kilka aktywnych, a zarazem ciekawych prezentów w formie przeżyć, na tak ważny dzień!

Skok na bungee dla dwojga

Nowy etap życia można zacząć od dawki adrenaliny! Wspólne przeżycie skoku na bungee pozwoli sprawdzić wspólne zaufanie nowożeńców oraz pozwoli na przeżycie cudownych chwil we dwoje. Skok z 90 metrów wysokości, przypięcie specjalnymi linami, które zapewniają bezpieczny skok to idealny prezent dla miłośników wyzwań i osób, które lubią adrenalinę!Wycieczka do Norwegii

Wycieczka do Norwegii to oryginalny prezent dla Młodej Pary. Wyjątkowe widoki fiordów jakie można zobaczyć w czasie jednodniowej wycieczki z przewodnikiem to wspaniały prezent ślubny dla osób, które lubią aktywny wypoczynek i chcą zwiedzać świat! Trekking przez fiordowy las, zwiedzanie miasteczka Sandefjord to możliwość zobaczenia wyjątkowych miejsc.

Kurs kulinarny dla dwojga

Kurs kulinarny dla dwojga pod okiem doświadczonych szefów kuchni to możliwość zdobycia nowych umiejętności kulinarnych i ciekawy pomysł na spędzenie czasu we dwoje. Po kursie osoby obdarowane będą mogły wykorzystać nowe umiejętności w swojej kuchni! Młoda Para, dzięki takiemu prezentowi będzie mogła po kursie wspólnie gotować i zachwycać nowymi smakami swoich bliskich.

Nurkowanie dla dwojga

Zajęcia zapoznawcze z nurkowania dla dwóch osób realizowane są w zależności od lokalizacji na basenach lub otwartych zbiornikach wodnych i poprzedzone są szkoleniem teoretycznym z zasad bezpieczeństwa, komunikacji i oddychania. Dla każdego, kto lubi spędzać czas aktywnie nurkowanie będzie okazją do zrobienia czegoś nowego i ciekawego!. Młoda Para będzie mogła razem przeżyć nową przygodę, a może wspólne nurkowanie stanie się ich nową pasją.Lot motoparalotnią dla dwojga

Wspaniałe widoki i możliwość podziwiania pięknych krajobrazów z lotu ptaka to wspaniały prezent ślubny. Lot motoparalotnią dla dwojga to okazja do zobaczenia okolicy z innej perspektywy w towarzystwie ukochanej osoby. Motoparalotnia wyposażona jest w silnik dzięki czemu start możliwy jest z płaskiego terenu. Taki lot można zrealizować w wielu miejscach w Polsce. Nowożeńcy będą mogli wspólnie podziwiać widoki i cieszyć się wspaniałymi chwilami we dwoje.W tak ważny dzień Młoda Para powinna cieszyć się swoim szczęściem, a goście, czyli Wy, powinni pomóc im spełniać marzenia! Jedno ich marzenie jest w trakcie realizacji - ślub to ważna decyzja, dzięki której Młodzi rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Możecie im umilić początek wspólnej drogi wręczając prezenty w formie przeżyć i wrażeń. Pomysłów na prezent ślubny w formie przeżyć jest wiele, każdy znajdzie idealny prezent na tak ważny dzień. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.prezentmarzen.com i wybrać prezent, który zostanie na długo zapamiętany i będzie miło wspominany.

Zobacz także: Jakie prezenty na 18? – poradnik zakupowy

artykuł sponsorowany    

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki