.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-10

Potrącenie pieszego na ul. Czarnochowskiej - ruch odbywa się wahadłowoW chwili obecnej na ul. Czarnochowskiej ruch odbywa się wahadłowo. Przyczyną utrudnień jest potrącenie pieszego.


Kierujący samochodem osobowym (lat 56) jadąc ul. Czarnochowską potrącił nietrzeźwego pieszego (lat 48) – mieszkańca powiatu wielickiego. Do zdarzenia doszło o godz. 17:15. Kierowca samochodu był trzeźwy. Poszkodowany został zabrany do szpitala z obrażeniami głowy oraz ogólnymi potłuczeniami.   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020