.
Opublikowano: 2018-05-07

Powiat Wielicki. Złodzieje włamali się do domu i ukradli znaczną kwotę pieniędzy.Wiele razy informowaliśmy o kradzieżach i serii włamań w naszej gminie czy powiecie wielickim. W okresie jesienno zimowym bywało i tak, że dochodziło do kilku włamań tygodniowo. Złodzieje najczęściej zabierali pieniądze lub biżuterię.


Jak poinformował nas starszy aspirant Piotr Michniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, kilka dni temu, doszło do kolejnego włamania do domu, tym razem w miejscowości Brzezie w gminie Kłaj. Złodzieje włamali się pomiędzy 3 - 5 maja, wtedy dom był pusty, ponieważ właściciele wyjechali. Po powrocie zauważyli brak pieniędzy i 5 maja zawiadomili policję. Tym razem łupem złodziei padła spora kwota pieniędzy.

   Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów