.
Opublikowano: 2018-05-07

Powiat Wielicki. Złodzieje włamali się do domu i ukradli znaczną kwotę pieniędzy.Wiele razy informowaliśmy o kradzieżach i serii włamań w naszej gminie czy powiecie wielickim. W okresie jesienno zimowym bywało i tak, że dochodziło do kilku włamań tygodniowo. Złodzieje najczęściej zabierali pieniądze lub biżuterię.


Jak poinformował nas starszy aspirant Piotr Michniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, kilka dni temu, doszło do kolejnego włamania do domu, tym razem w miejscowości Brzezie w gminie Kłaj. Złodzieje włamali się pomiędzy 3 - 5 maja, wtedy dom był pusty, ponieważ właściciele wyjechali. Po powrocie zauważyli brak pieniędzy i 5 maja zawiadomili policję. Tym razem łupem złodziei padła spora kwota pieniędzy.   Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych