.
partneragd

carrefour


Opublikowano: 2018-05-07

Powiat Wielicki. Złodzieje włamali się do domu i ukradli znaczną kwotę pieniędzy.Wiele razy informowaliśmy o kradzieżach i serii włamań w naszej gminie czy powiecie wielickim. W okresie jesienno zimowym bywało i tak, że dochodziło do kilku włamań tygodniowo. Złodzieje najczęściej zabierali pieniądze lub biżuterię.


Jak poinformował nas starszy aspirant Piotr Michniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, kilka dni temu, doszło do kolejnego włamania do domu, tym razem w miejscowości Brzezie w gminie Kłaj. Złodzieje włamali się pomiędzy 3 - 5 maja, wtedy dom był pusty, ponieważ właściciele wyjechali. Po powrocie zauważyli brak pieniędzy i 5 maja zawiadomili policję. Tym razem łupem złodziei padła spora kwota pieniędzy.

   
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”  
Data: 2-3 czerwca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Dzień, a właściwie Dni Dziecka, bowiem w tym roku kopalnia zaprasza najmłodszych na piknik 2 i 3 czerwca. Przez cały weekend w godzinach 11.00-18.00 w Parku św. Kingi nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Wstęp wolny.
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"  
Data: 27 maja 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już 27 maja odbędzie się Wielicki Dzień Dziecka w Solnym Mieście. Od godziny 12:00 na najmłodszych będzie czekało mnóstwo atrakcji. Szczegółowy program tego wydarzenia znajdziecie na plakacie poniżej.
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"