.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Pożar domu w Kłaju. Jedna osoba nie żyje.Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło w sobotę 1 lutego w Kłaju około godziny 8:00. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy JRG Wieliczka, OSP Kłaj, OSP Szarów oraz OSP Targowisko.


Po przybyciu służb na miejsce pożaru nie było widać na zewnątrz budynku jednak wewnątrz panowało duże zadymienie. Strażacy weszli do środka, gdzie odnaleźli nieprzytomnego, starszego mężczyznę. Poszkodowany został ewakuowany z budynku i przekazany przybyłemu na miejsce ZRM. Strażacy ugasili pożar i zabezpieczyli miejsce zdarzenia, natomiast ZRM stwierdził zgon ewakuowanego mężczyzny.   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020