bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Pożar domu w Kłaju. Jedna osoba nie żyje.Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło w sobotę 1 lutego w Kłaju około godziny 8:00. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy JRG Wieliczka, OSP Kłaj, OSP Szarów oraz OSP Targowisko.


Po przybyciu służb na miejsce pożaru nie było widać na zewnątrz budynku jednak wewnątrz panowało duże zadymienie. Strażacy weszli do środka, gdzie odnaleźli nieprzytomnego, starszego mężczyznę. Poszkodowany został ewakuowany z budynku i przekazany przybyłemu na miejsce ZRM. Strażacy ugasili pożar i zabezpieczyli miejsce zdarzenia, natomiast ZRM stwierdził zgon ewakuowanego mężczyzny.   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU