.
dacia

Opublikowano: 2017-10-11

Pożar i budynek grożący zawaleniemW miniony piątek, 6 października strażacy z OSP Pierzchów, wraz ze strażakami z OSP Cichawa, OSP Szczytniki oraz JRG Wieliczka zostali zadysponowani do budynku grożącego zawaleniem. Działania przy budynku gospodarczym polegały na rozbiórce elementów grożących zawaleniem i trwały ponad godzinę.


Kilka dni później, bo 9 października doszło do pożaru drewnianego domu w Marszowicach. Po ugaszeniu objętego płomieniami budynku przystąpiono m.in. do rozbiórki nadpalonych części. Akcja w której udział brały jednostki OSP Gdów, JRG Wieliczka, OSP Niegowić, OSP Niewiarów, OSP Bilczyce, OSP Pierzchów, OSP Nieznanowice, OSP Marszowice oraz OSP Szczytniki trwała około czterech godzin.
Pożar i budynek grożący zawaleniem - zobacz zdjęcia


   
Wieczór z kryminałem  
Data: 27 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

27 października 2017 zapraszamy na moc kryminalnych atrakcji: spotkanie z pisarzem kryminałów Markiem Krajewskim, detektywistyczny escape-room, spotkanie z policjantami posługującymi się dronem oraz współpracującymi z psem policyjnym i inne ciekawostki zawodu detektywa.
Wieczór z kryminałem
Spektakl „Senior w podróży”  
Data: 20 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”
Spektakl „Senior w podróży”