.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-09-04

Pożar w Grabówkach. Spłonął budynek gospodarczy.Dziś, tj. 4 września przed południem doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Grabówki.


Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane JRG Wieliczka, OSP Czarnochowice oraz OSP Wieliczka. Gdy strażacy przybyli na miejsce płomienie objęły już cały budynek, ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu trzech prądów oraz prowadzeniu prac rozbiórkowych nadpalonych elementów konstrukcji budynku. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020