. majowapark

Opublikowano: 2019-03-12

Pożary w Brzeziu, Bodzanowie i WieliczceW ostatnim czasie w naszym regionie doszło do kilku pożarów m.in. w Brzeziu, Bodzanowie i Wieliczce.


W niedzielę 10 marca około godziny 11:00 doszło do pożaru wiaty magazynowej w Brzeziu gdzie przechowywany był miał węglowy. Pożar zagrażał pobliskim budynkom. Do walki z ogniem zostały zadysponowane jednostki z JRG Wieliczka oraz OSP z gminy Niepołomic oraz gminy Kłaj.

Dzień wcześniej, 9 marca około godziny 12:30 ogień pojawił się w Wieliczce. Spaleniu uległ pustostan przy ulicy Lipowej. Do pożaru zostały zadysponowane jednostki JRG Wieliczka oraz OSP Czarnochowice.

Tego samego dnia około godziny 18:20 doszło do pożaru poddasza w domu w Bodzanowie. Mieszkańcy domu opuścili budynek przed przybyciem na miejsce straży pożarnej. Z pożarem wałczyły jednostki JRG Wieliczka, OSP Bodzanów, Trąbki oraz Biskupice.

Natomiast 8 marca w Wieliczce przy ul. Długiej miał miejsce pożar koparki. Do gaszenia zostały zadysponowane jednostki JRG Wieliczka oraz OSP Czarnochowice.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.