.
Opublikowano: 2018-07-17

Pożegnanie księdza Bogdana Korduli, który odchodzi do SkawinyW niedzielę 15 lipca na mszy św. o godz. 18:00 odbyło się pożegnanie ks. Korduli, który od wielu lat pełnił swoją posługę w kościele parafialnym św. Klemensa w Wieliczce, a od 2005 roku był dyrektorem Caritas Archidiecezji Krakowskiej.


Metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski odwołał ks. Bogdana Kordulę z funkcji dyrektora Caritas Archidiecezji Krakowskiej i mianował go proboszczem parafii Miłosierdzia Bożego w Skawinie-Ogrody. Stanowisko dyrektora krakowskiego Caritasu obejmie dotychczasowy proboszcz parafii św. Klemensa w Wieliczce ks. Andrzej Kamiński, a nowym proboszczem parafii św. Klemensa został ks. Wojciech Olszowski, odwołany z urzędu ekonoma Archidiecezji Krakowskiej.


Pożegnanie księdza Bogdana Korduli, który odchodzi do Skawiny - zobacz zdjęcia   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych