.


wse

kabaret

Opublikowano: 2019-03-31

Praca w kopalni - zobacz szczegółyDział Usług Gastronomicznych Kopalni Soli „Wieliczka” poszukuje cukiernika (umowa o pracę), a także pracowników na zbliżający się sezon wzmożonego ruchu turystycznego (umowa zlecenie).


Grande finale dobrego posiłku lub po prostu do kawy – pyszny deser to pokusa, wobec której ciężko zostać obojętnym. Te serwowane w wielickiej kopalni oczarowują i smakiem, i wyglądem. Dział Usług Gastronomicznych szuka cukiernika, który będzie przygotowywał ciasta i desery dla turystów oraz gości uczestniczących w podziemnych wydarzeniach.

Potrzebna jest osoba, która zmierzy się z zamówieniami indywidualnymi, np. weselny tort, zjedna podniebienia zarówno najnowszymi trendami, jak i oryginalnymi autorskimi przepisami, a także poradzi sobie z różnego rodzaju dietami (bezglutenowa, wegańska, etc.). Kandydat powinien mieć minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku cukiernika. Kopalnia oferuje m.in. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń, liczne świadczenia socjalne oraz benefity.

Poszukiwane są również osoby do pracy w sezonie turystycznym (umowa zlecenie) – do Hotelu Grand Sal: kucharz, kelnerzy śniadaniowi oraz do podziemnej restauracji w komorze Budryka: kucharz, pomoc kuchenna, kelnerzy.

Szczegółowe informacje na temat warunków pracy, wymagań i sposobu aplikacji można znaleźć tutaj: www.kopalnia.pl/praca

Praca w kopalni - zobacz szczegóły - zobacz zdjęcia   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli