.


kabaret

Opublikowano: 2019-03-31

Praca w kopalni - zobacz szczegółyDział Usług Gastronomicznych Kopalni Soli „Wieliczka” poszukuje cukiernika (umowa o pracę), a także pracowników na zbliżający się sezon wzmożonego ruchu turystycznego (umowa zlecenie).


Grande finale dobrego posiłku lub po prostu do kawy – pyszny deser to pokusa, wobec której ciężko zostać obojętnym. Te serwowane w wielickiej kopalni oczarowują i smakiem, i wyglądem. Dział Usług Gastronomicznych szuka cukiernika, który będzie przygotowywał ciasta i desery dla turystów oraz gości uczestniczących w podziemnych wydarzeniach.

Potrzebna jest osoba, która zmierzy się z zamówieniami indywidualnymi, np. weselny tort, zjedna podniebienia zarówno najnowszymi trendami, jak i oryginalnymi autorskimi przepisami, a także poradzi sobie z różnego rodzaju dietami (bezglutenowa, wegańska, etc.). Kandydat powinien mieć minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku cukiernika. Kopalnia oferuje m.in. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń, liczne świadczenia socjalne oraz benefity.

Poszukiwane są również osoby do pracy w sezonie turystycznym (umowa zlecenie) – do Hotelu Grand Sal: kucharz, kelnerzy śniadaniowi oraz do podziemnej restauracji w komorze Budryka: kucharz, pomoc kuchenna, kelnerzy.

Szczegółowe informacje na temat warunków pracy, wymagań i sposobu aplikacji można znaleźć tutaj: www.kopalnia.pl/praca

Praca w kopalni - zobacz szczegóły - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki