. carrefour


Opublikowano: 2019-04-04

Premiera książki "Janusz Kulig. Niedokończona historia" - spotkanie autorskie w WieliczceZapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Agnieszką Golą z okazji premiery książki „Janusz Kulig. Niedokończona historia”, które odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 w hotelu Turówka w Wieliczce przy ul. S. Żeromskiego 1.


potkanie poprowadzi Michał Błażek Wasilewski, będą też goście specjalni – szczegóły już wkrótce!

Agnieszka Gola, autorka takich książek jak „110 %. Poznaj prawdziwe oblicze sportu” i „Prawdziwy Tal(a)ent” postanowiła zebrać wszystkie dotąd nieopublikowane wspomnienia o Januszu Kuligu:

• Trzykrotnym mistrzu Polski w rajdach samochodowych (1997, 2000, 2001)
• Dwukrotnym wicemistrz Polski (1998, 1999)
• Dwukrotnym Mistrz Europy Centralnej (1998, 1999)
• Mistrzu Słowacji (2001)

W książce znajdziemy rozmowy z ludźmi, którzy byli najbliżej legendarnego rajdowca. Rodzina, przyjaciele, team sportowy, kierowcy i piloci rajdowi. Wśród nich Sobiesław Zasada, Leszek Kuzaj, Maciej Wisławski, Michał Kościuszko i jeden z największych rywali Janusza – Krzysztof Hołowczyc. Jaki prywatnie był Janusz Kulig? Dlaczego miał ukruszony przedni ząb? Skąd wzięła się ksywka Rysopis? Co działo się za kulisami największych rajdów? I jakie sposoby miał Kulig na swoich rywali? Tego wszystkiego dowiecie się z książki, która już 3 kwietnia trafi do księgarń!

WSTĘP WOLNY   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych