.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2016-03-18

Próbował się powiesić. Policjanci uratowali 42-latka.


Funkcjonariusze z komisariatu Policji w Niepołomicach udaremnili próbę samobójczą mężczyzny, który usiłował się powiesić. 42-latek został zabrany do szpitala.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

W poniedziałek koło godziny 9.00 oficer dyżurny niepołomickiej Policji odebrał bardzo niepokojący telefon. Dzwoniąca kobieta poinformowała, że jej znajomy wysłał do niej kilka sms-ów z informacją, że chce popełnić samobójstwo. Natychmiast we wskazane miejsce został skierowany patrol policji.

Policjanci, którzy dotarli na miejsce zobaczyli mężczyznę z pętlą zawiązaną wokół szyi. Mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Natychmiast przystąpili do reanimacji powiadamiając dyżurnego aby na miejsce przysłał karetkępogotowia. Kilkanaście minut później załoga pogotowia zabrała 42-latka, który powoli odzyskiwał świadomość. Mężczyzna trafił do szpitala im. Żeromskiego a potem do jednego ze szpitali w Krakowie na obserwację, gdzie udzielana jest mu również pomoc psychologiczna.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki