bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-09-15

Przejazd autobusami linii 304, 224 i 244 – zobacz nagrania videoNa kanale „Mikolajplsz” na YouTubie publikowane są materiały video z pełnych przejazdów liniami komunikacji miejskiej w Krakowie. Można tam znaleźć m.in. nagrania z trasy autobusów, które kursują do Wieliczki jak 304, 224 i 244.


Filmy są nagrywane zarówno na liniach miejskich jak i aglomeracjach, a także liniach tramwajowych. Jak pisze autor kanału: Mam dużo podziękowań od pasażerów KMK, tj "Super! Pana film pomógł mi odwiedzić najdalsze zakątki miasta nie wychodząc nawet z domu" czy "Dzięki pana filmom wiedziałem na którym przystanku wysiąść aby dostać się do przychodni". Poniżej zamieszczamy nagrania z przejazdu „wielickich” autobusów. Wszystkie nagrania znajdziecie na kanale Mikolajplsz.


   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU