.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-07

Relacja z VII Nocnego Rodzinnego Marszobiegu na OrientacjęPrawdziwym sportowcom pogoda niestraszna – tak powinno brzmieć motto finału VII Nocnego Rodzinnego Marszobiegu na Orientację pod patronatem Burmistrza Wieliczki, który odbył się w minioną sobotę na terenie naszego miasta.


Do tegorocznych zawodów zgłosiło się blisko 40 drużyn, które wystartowały z Rynku Górnego w Wieliczce w poszukiwaniu punktów kontrolnych zlokalizowanych w różnych zakątkach Wieliczki oraz w Centrum „Solne Miasto”. Jak co roku na każdym punkcie czekały pytania i zagadki, a na mecie - ciepły poczęstunek oraz animacje dla dzieci. Dodatkową atrakcją był krótki pokaz uczestników zajęć Shuffle Dance prowadzonych w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

W tegorocznej edycji I miejsce zajęła drużyna Biegające Jaszczurki II miejsce drużyna Winniczki, a II miejsce przypadło drużynie Malaga.

Wręczone zostały również nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz dla zwycięzców internetowego głosowania na najlepszą nazwę drużyny, który wygrała drużyna Mario Bros. Nagrody i puchary dla zwycięzców oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników wręczył gospodarz imprezy – Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł wraz z Zastępcą Burmistrza ds. Inwestycji Piotrem Krupą, Dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce Magdaleną Kot oraz Prezesem Oddziału PTTK w Wieliczce Jackiem Kasprzyckim.

Serdeczne podziękowania dla firmy Leroy Merlin, która zadbała o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, fundując odblaskowe zawieszki i opaski, a także bony upominkowe dla zwycięskich drużyn.

Link do fotorelacji na Facebook'u

CKiT Wieliczka
Fot. CKiTWieliczka


Relacja z VII Nocnego Rodzinnego Marszobiegu na Orientację - zobacz zdjęcia   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020