.
Opublikowano: 2019-05-09

Restauracja i Bar Warzelnia Smaków – otwarcie nowej wielickiej restauracji!Dom Markszajdrów zaprasza na 3 dni dobrej muzyki, koncertów połączonych z polską kuchnią i różnymi trunkami.


Nadchodzi długo oczekiwany dzień dla Wieliczki. Zostały małe szlify i już 10 maja dom mierników salinarnych zostanie oficjalnie otwarty. Przez 3 dni dla Gości Warzelni będą organizowane różne atrakcje muzyczne ale nie tylko. Restauracja i Bar Warzelnia Smaków tuż przy Kopalni Soli ul. Daniłowicza 13 otwiera swoje drzwi dla wszystkich.

Jest to restauracja z kuchnią polską. Zostały przygotowane dwie karty: karta dzienna i wieczorna - przekąskowa z dużym wyborem piw, drinków i cocktaili.

Zobacz wydarzenie na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/277547193123695/

Z tej okazji Restauracja przygotowała małą niespodziankę!

10.05 piątek. Start godz. 19:00 muzyka elektroniczna DJ. O godzinie 21:00 Stanley Martino Live Act - saksofon. Zakończenie późną nocą

11.05 - sobota. Godzina 19:00 Zespół „ Latające talerze” covery 

12.05 - niedziela. Godzina 19:00 DJ rytmy prosto z Ibizy

Czekamy na Wasze opinie i wrażenia z pobytu w Warzelni Smaków.

Do zobaczenia.
artykuł sponsorowany


Restauracja i Bar Warzelnia Smaków – otwarcie nowej wielickiej restauracji! - zobacz zdjęcia   

Letnie koncerty górniczej orkiestry  
Data: 6, 13, 20 i 27 lipca
Lokalizacja: Wieliczka

Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół działający nieprzerwanie od roku 1830 zachwyca nie tylko muzyką marszową, ale też własnymi aranżacjami przebojów rock i pop. Letnie koncerty w plenerze to już tradycja – górnicza orkiestra zaprasza w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 do Parku św. Kingi. Wstęp wolny.
Letnie koncerty górniczej orkiestry
Gala operetkowa 125 m pod ziemią  
Data: 28 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Kopalnia Soli „Wieliczka”

Zapraszamy do komory Warszawa na niepowtarzalny koncert. 28 lipca artyści zabiorą publiczność w pełną emocji muzyczną podróż „Od Wiednia do Budapesztu”. W repertuarze fragmenty m.in. „Zemsty Nietoperza”, „Perły Tokaju”, „Barona Cygańskiego” oraz „Księżniczki Czardasza”.
Gala operetkowa 125 m pod ziemią