.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-10-10

Restauracja i Bar Warzelnia Smaków zaprasza na magiczny wieczór wróżb oraz huczną zabawę andrzejkową przy największych muzycznych hitach! - zapraszamyGoście będą mogli spróbować specjalnie przygotowanego na tę okazję menu, a także raczyć się odpowiednio przygotowanymi pod tą okazję trunkami.


Według dawnych wierzeń tej nocy uchylały się wrota do nieznanej przyszłości i tylko wróżby dawały szansę by ją poznać, dlatego też podczas tego magicznego wieczoru będzie towarzyszyła profesjonalna Wróżka. 

Dla grup powyżej 6 os. miła niespodzianka.

Więcej szczegółów na temat rezerwacji miejsc i samej zabawy:
- telefon: 664 751 829
- email: restauracja@warzelniasmakow.pl

Warzelnia Smaków zaprasza - ul. Daniłowicza 13 - tuż obok Kopalni Soli - była "Porodówka" - www.warzelniasmakow.pl
 

artykuł sponsorowany

Restauracja i Bar Warzelnia Smaków zaprasza na magiczny wieczór wróżb oraz huczną zabawę andrzejkową przy największych muzycznych hitach! - zapraszamy - zobacz zdjęcia   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika