.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-10

Restauracja i Bar Warzelnia Smaków zaprasza na magiczny wieczór wróżb oraz huczną zabawę andrzejkową przy największych muzycznych hitach! - zapraszamyGoście będą mogli spróbować specjalnie przygotowanego na tę okazję menu, a także raczyć się odpowiednio przygotowanymi pod tą okazję trunkami.


Według dawnych wierzeń tej nocy uchylały się wrota do nieznanej przyszłości i tylko wróżby dawały szansę by ją poznać, dlatego też podczas tego magicznego wieczoru będzie towarzyszyła profesjonalna Wróżka. 

Dla grup powyżej 6 os. miła niespodzianka.

Więcej szczegółów na temat rezerwacji miejsc i samej zabawy:
- telefon: 664 751 829
- email: restauracja@warzelniasmakow.pl

Warzelnia Smaków zaprasza - ul. Daniłowicza 13 - tuż obok Kopalni Soli - była "Porodówka" - www.warzelniasmakow.pl
 

artykuł sponsorowany

Restauracja i Bar Warzelnia Smaków zaprasza na magiczny wieczór wróżb oraz huczną zabawę andrzejkową przy największych muzycznych hitach! - zapraszamy - zobacz zdjęcia   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020