.


kabaret

Opublikowano: 2020-05-07

Retail Park ATUT Express – nowe centrum handlowe w Wieliczce rośnie w oczach [zdjęcia]Już w marcu br. pojawiła się informacja, że w Wieliczce powstanie kolejne centrum handlowe, będzie ono zlokalizowane pomiędzy DK 94, a ulicami Reformacką i Łąkową. Retail Park ATUT Express, bo o tym centrum mowa rośnie w oczach. Poniżej zamieszczamy aktualne zdjęcia.


Retail Park ATUT Express powstaje pomiędzy ulicami Reformacką, Łąkową i drogą krajową 94 tuż obok otwartej kilka miesięcy temu restauracji McDonald’s. Centrum zajmie powierzchnię blisko 5 tys mkw. I będzie się w nim znajdowało 8 lokali handlowo-usługowych. Będą się w nim znajdowały takie sklepy jak: Biedronka, Media Expert, Rossmann, TEDi, Pepco, KiK i apteka Dbam o Zdrowie. Parking ma pomieścić 110 samochodów. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na lipiec tego roku.

Retail Park ATUT Express – nowe centrum handlowe w Wieliczce rośnie w oczach [zdjęcia] - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki