.
Opublikowano: 2016-11-07

Rozdajemy wejściówki na Kabaret Młodych Panów w Wieliczce17 listopada (czwartek) 2016 roku, o godzinie 20:15 w hali widowiskowo – sportowej Centrum Edukacyjno Rekreacyjnego „Solne Miasto” wystąpi Kabaret Młodych Panów.


Bilety w cenie: 50 zł, 60 zł i 75 zł można nabyć w kasach przy siłowni i hali sportowej „Solnego Miasta” , ul. Kościuszki 15 w Biurze Podróży SALT TRAVEL, ul. Słowackiego 21 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Tymczasem WieliczkaCity.pl specjalnie dla swoich czytelników ma do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na występ Kabaretu Młodych Panów w Wieliczce, 17 listopada (miejsca na trybunach). Cztery pierwsze osoby, które wyślą maila na adres redakcja@wieliczkacity.pl wpisując w temacie „Kabaret”, a w treści jednym zdaniem opiszą dlaczego chcą iść na ten kabaret, otrzymają pojedyncze zaproszenie. Czas, start :) Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Zabawa trwa tylko kilka godzin, a mianowicie na maile czekamy do północy, a konkretnie do godziny 23:59, 7 listopada 2016 r.

Lista czterech osób, które otrzymają wejściówkę zostanie opublikowana na stronie WieliczkaCity.pl najpóźniej do czwartku 10 listopada do północy.   

Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce
Festiwal Muzyki Organowej i...  
Data: 18 sierpnia 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na trzecią odsłonę Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, podczas której rozbrzmią utwory z repertuaru J. S. Bacha, H. Purcella i innych kompozytorów.
Festiwal Muzyki Organowej i...