. carrefour


Opublikowano: 2016-11-07

Rozdajemy wejściówki na Kabaret Młodych Panów w Wieliczce17 listopada (czwartek) 2016 roku, o godzinie 20:15 w hali widowiskowo – sportowej Centrum Edukacyjno Rekreacyjnego „Solne Miasto” wystąpi Kabaret Młodych Panów.


Bilety w cenie: 50 zł, 60 zł i 75 zł można nabyć w kasach przy siłowni i hali sportowej „Solnego Miasta” , ul. Kościuszki 15 w Biurze Podróży SALT TRAVEL, ul. Słowackiego 21 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Tymczasem WieliczkaCity.pl specjalnie dla swoich czytelników ma do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na występ Kabaretu Młodych Panów w Wieliczce, 17 listopada (miejsca na trybunach). Cztery pierwsze osoby, które wyślą maila na adres redakcja@wieliczkacity.pl wpisując w temacie „Kabaret”, a w treści jednym zdaniem opiszą dlaczego chcą iść na ten kabaret, otrzymają pojedyncze zaproszenie. Czas, start :) Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Zabawa trwa tylko kilka godzin, a mianowicie na maile czekamy do północy, a konkretnie do godziny 23:59, 7 listopada 2016 r.

Lista czterech osób, które otrzymają wejściówkę zostanie opublikowana na stronie WieliczkaCity.pl najpóźniej do czwartku 10 listopada do północy.   

IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych
9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando